טורקמניסטן

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- טורקמניסטן

נכס למכירה בטורקמניסטן

טורקמניסטן היא מדינה מרכזית באסיה הגובלת באפגניסטן, איראן, קזחסטן ואוזבקיסטן. הוא משקיף על הים הכספי. עד 1991 זה היה חלק מברית המועצות. היא עשירה בשדות גז ובירתה אשגבאט.

האם אתה מעוניין בנכס למכירה בטורקמניסטן? בטורקמניסטן יש את עתודת הגז הטבעי החמישית בגודלה בעולם, אך גם אחת הממשלות המושחתות והמדכאות ביותר בעולם ולכן היא אינה מקום טוב לחפש נכס למכירה. עד לאחרונה, טורקמנבאשי ניאזוב הגדול, באמצעות פולחן אישיות ענק, ריכז את הכוח לחלוטין בשלו

ידיים, שלטו בתקשורת, אסרו על האופרה, הבלט, הזקן, השיער הארוך והעתקת המוסיקה שהוקלטה במהלך אירועים ציבוריים.

טורקמניסטן מאפשרת החכרת קרקעות לזרים, לכל תקופה. אך הסיכונים גבוהים. אחרון חביב הוא הסיכון בשער החליפין שמציג המטבע של טורקמניסטן, המאנאט. בעוד שתחום הנדל"ן הצליח במקומות רבים בעולם, יש לפחות מקום אחד פורח: טורקמניסטן.

במרכז העיר ההפקעות נמשכות בעוד שכונות הסובייטים לשעבר נהרסו כדי לפנות מקום לשטחים פתוחים ירוקים גדולים ולרחובות חדשים מנוקדים בבניינים. בנוסף לבנייני המינהל, התממשו גם עשרות בנייני מגורים עם חזיתות שיש. כך שפרויקטים אלה יכולים להציע נכסים רבים למכירה בטורקמניסטן.

שני השחקנים הגדולים בתנופת הבנייה הזו הם חברות צרפתיות וטורקיות, והתחרות הולכת ומתקשה. כמובן שאשגבאט אינה המקום היחיד שמרוויח מתנופת הבנייה. הרבה כסף נשפך לאזור תיירותי מתוכנן בעיר הנמל טורקמנבאשי.

  •  
    עוברים לטורקמניסטן. מגורשים ומתגוררים בטורקמניסטן.

        הרפובליקה הטורקמנית, בלב מרכז אסיה, יכולה להיות אלטרנטיבה בת-קיימא למונוטוניות יומיומית. אזורים אסייתיים לרוב אינם נחשבים כשמחפשים מקום להתגורר בו. זה בין היתר בגלל היעדר גירויים וביטחון במציאויות מסוימות כאלה, גם בגלל חוסר הידע של המקום. אבל היום החלטנו לתת מבט טוב יותר ומעל הכל מפורט על ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 13205

מכירה שלושה חדרי שינה, טורקמניסטן, Ashgabat, Ashgabat, villanova strisaili

359,826.60ILS
מכירה
שלושה חדרי שינה

378 m²
דירת שלושה חדרים מדהימה למכירה במיקום מעולה במרכז חצי.
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB